Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /var/www/vhosts/wierceniebetonu.com/httpdocs/includes/menu.inc).

Wklejanie Kotew

WKLEJANIE KOTEW I PRĘTÓW

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty odnośnie wklejania kotew oraz prętów zbrojeniowych do istniejącej już konstrukcji.

Zabieg ten znajduje coraz szersze zastosowanie przy przebudowie, wzmacnianiu i scalaniu konstrukcji. Wklejanie kotew i prętów zbrojeniowych stało się bardziej efektywne, gdyż nie jest konieczna żmudna rozbiórka części konstrukcji jak
miało to miejsce dawniej, a ponadto technika wklejania eliminuje problem ze spawalnością stali zastosowanej w istniejącej konstrukcji oraz doskonale wzmacnia istniejącą konstrukcje.

Zapewniamy wykonanie połączenia istniejącego betonu z nowym w taki sposób, że nośność połączenia odpowiada nośności elementu monolitycznego. Wykonujemy renowacje fasad w budownictwie wielkopłytowym (płyta trójwarstwowa). Stosowane przez naszych pracowników najwyższej jakości żywice iniekcyjne posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i dopuszczenia do stosowania w betonie niespękanym jak i spękanym. W ofercie posiadamy żywice odpowiadające wymagającym standardom ICC-ES oraz ETA C2 dotyczącym zastosowań uwzględniających zjawiska sejsmiczne (także szkody górnicze). Zapewniamy każdorazowo indywidualną wycenę gwarantując dogodne warunki podjęcia współpracy.